Wystawa „Wolontariat produkcją dobra”

Fabryka Aktywności Młodych przygotowuje największą wystawę fotograficzną o wolontariacie młodzieżowym, która trafi do wszystkich województw w kraju.

1

Wolontariat młodzieżowy ma w sobie bardzo dużo pozytywnej energii i niesie ze sobą wiele satysfakcji, jednak nie zawsze ten pozytywny, radosny obraz jest dostrzegany w społeczeństwie. Chcemy pokazać Polakom jak barwny, różnorodny i radosny może być wolontariat.

W październiku rozpoczniemy zbieranie zdjęć wolontariuszy w akcji.  Część z nich możecie zobaczyć na naszym profilu na Facebooku, a część trafi na banery, które w ramach Mobilnej Wystawy „Wolontariat Produkcją Dobra” odwiedzą wszystkie województwa w Polsce (wystawę mogli już podziwiać mieszkańcy Jeleniej Góry, Szczecina i Zielonej Góry). Wystawa jest stale aktualizowana i powiększana. Czekamy, więc na Wasze zdjęcia.

clip_image002

Jeśli posiadacie zdjęcia obrazujące w radosny sposób Waszą działalność wolontariacką prześlijcie je (w dużej rozdzielczości) wraz z krótkim opisem na adres poszukiwany.fam@gmail.com. Wspólnie zbudujemy największą wystawę złożoną z 1000 zdjęć ukazujących młodzieżowych wolontariuszy w akcji. Mobilna wystawa Fabryki Aktywności Młodych zawita do wszystkich województw w Polsce, aby zaprezentować dorobek Polskich wolontariuszy. Zdjęcia ukażą się również na stronie i facebookowym profilu FAM.

Wystawa jest częścią 3 letniego programu aktywizacji młodego pokolenia Polaków pod nazwą „Polska Fabryką Dobra”, który obejmie szkoły w całym kraju. Patronat Honorowy nad programem objął Minister Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz oraz Wojewodowie, Marszałkowie Województw, Prezydenci Miast Wojewódzkich oraz Wojewódzcy Kuratorzy Oświaty z całego kraju.

Przesłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na udostępnienie wizerunku przez wolontariuszy ukazanych na zdjęciach

clip_image002