Zwycięzcy Konkursu „Poszukiwany Poszukiwana”

Zgodnie z obietnicą publikujemy listę zwycięzców Konkursu „Poszukiwany Poszukiwana” w trzech kategoriach. Gratulujemy!

zwycięzcyAnimator Aktywności Młodych:

 – Beata Soboń, koordynator Szkolnego Klubu Wolontariusza „Uśmiech” przy Gimnazjum im. Jana Zamoyskiego w Starym Zamościu,

–  Anna Szmidt, Janów Lubelski zgłoszona przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Janowie Lubelskim,

– Ryszard Lisowski, Gimnazjum nr 6 (Klub Małego Księcia) w Zielonej Górze,

–  Agnieszka Karpińska, Publiczne gimnazjum nr. 1 w Siedlcach,

–   Ewa Konarzewska, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Króla Jana III Sobieskiego w Legionowie,

–    Renata Żabicka, Centrum Wolontariatu przy Gminnym Ośrodku Pomocy w Kowali,

–  Iwona Lenar, Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Cieszacinie Wielkim,

– Ewa Strózik, Zespół Szkół im. Jan Pawła II w Stobiernej,

– Jolanta Neumann, Ochotnicza Straż Pożarna w Bobowie

– Bożena Fijałkowska, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze.


Wolontariusz:

– Diana Kuzioła, I LO im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie,

– Katarzyna Bugaj, Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wolsztynie,

– Kamil Grześkowiak, VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W Krakowie,

– Oskar Miłosierny, Wolontariat Zespołu Szkół Mechanicznych nr 2 w Bydgoszczy,

– Michał Krzywicki, Zespół Szkół Zawodowych im. S. Staszica w Aleksandrowie Łódzkim,

– Marcin Rychta,  Fundacja Cegiełkowo Pasja i Pomoc w Łukowie,

– Ewa Biegun, Szkolny Klub Wolontariusza w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie,

–   Karolina Karbowska, Zespół Szkół w Drzonowie – Gimnazjum im. Bolesława Chrobrego w Drzonowie,

– Alicja Szafarz, Szkoła Podstawowa im. Jana Kasińskiego w Białej,

– Sandra Strzelczak, Szkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika w Wysocku Małym.


Grupa wolontariacka:

– Grupa wolontariacka „My dla świata” przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze,

–  Grupa wolontariacka Powiatu Kościańskiego zgłoszona przez Marię Depczyńską,

– Klub Wolontariusza w Zespole Szkół w Stobirnej,

– Szkolny Klub Wolontariusza „Uśmiech” działający przy Gimnazjum im. Jana Zamoyskiego w Starym Zamościu,

– Wolontariusze z Klasy III a Gimnazjum nr 3 w Policach,

– Grupa wolontariacka „Promyki nadziei” przy Zespole Szkół w Łęgu Przedmiejskim,

–  Grupa uczniów działająca w Szkolnym Kole Wolontariatu w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowej w Szczucinie,

– Wolontariusze Gimnazjum im. Jana Pawła II w Starych Oborzyskach,

–   Grupa Wolontarystyczna Agrafka z Pabianic,

–   Grupa Wolontarystyczna z Gimnazjum nr 2 w Wodzisławiu Śląskim.

Na adresy wskazane w formularzach zgłoszeniowych do Konkursu prześlemy zwycięzcom Dyplomy i podziękowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *