Zwycięzcy Konkursu „Poszukiwany Poszukiwana” :-)

POSZUKIWANY POSZUKIWANA 2016

W tym roku odbyła się już VI edycja ogólnopolskiego Konkursu „Poszukiwany Poszukiwana 2016”.

Dostaliśmy tysiące zgłoszeń z różnych zakątków Polski, gdzie aktywnie działają Animatorzy, Wolontariusze jak i Grupy Wolontariackie. Dlatego też postanowiliśmy wyjątkowo nagrodzić w każdej kategorii 20 ZWYCIĘZCÓW !

jesteś zwycięzcą

Przedstawiamy Państwu Laureatów konkursu w kategorii „Animator Aktywności Młodych”,  „Wolontariusz Roku”, oraz Grupa Wolontariacka”.

Tytuł Doktora Akademii Aktywności Młodych otrzymują:

  • Edyta Wereda z Gimnazjum w Skórcu
  • Monika Zielińska z Gimnazjum w Skórcu
  • Piotr Wilczewski ze Stowarzyszenia Można Samemu w Gorzowie Wlkp.
  • Agata Tyburska-Śródka z Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Aleksandrowie Łódzkim
  • Natalia Maria Ruman z Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. K. Miarki w Pszczynie
  • Elżbieta Anna Zygan z I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie
  • Barbara Marcol z Gimnazjum nr 2 im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata w Czerwionce- Leszczynach
  • Bożena Bierowiec- Chrustek z Gimnazjum nr 2 im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata w Czerwionce- Leszczynach
  • Anetta Goworek z Publicznego Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Wolborzu
  • Maria Wytrykowska z Ośrodka Pomocy Społecznej w Wołominie
  • Anna Maria Bowtruczuk z Zespołu Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce
  • Małgorzata Wiszniewska z Zespołu Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce
  • Justyna Klimczak z Urzędu Gminy Mstów
  • Przemysław Koliński z Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowie
  • Beata Sowińska z Zespołu Szkół nr 6 w Gorzowie Wlkp.
  • Agnieszka Jaksa z Grupy Wolontarystycznej „AGRAFKA”
  • Bożena Fijałkowska z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze
  • Anna Pławny z Zespołu Szkół Publicznych nr 2 w Wadowicach
  • Agnieszka Stefanowicz z Zespołu Szkół Techniczno – Ekonomicznych w Skawinie
  • Marzena Kuriata z Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach

Tytuł Magistra Akademii Aktywności Młodych otrzymują:

  • Filip Florczak z III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wielkopolskim
  • Monika Rachubka z Gimnazjum nr 2 im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata w Czerwionce- Leszczynach
  • Klaudia Kubies z Gimnazjum nr 2 im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata w Czerwionce- Leszczynach
  • Gabriela Początek z VIII Liceum Ogólnokształcącego im Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie
  • Marlena Rek z XLVII Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie
  • Weronika Chlipała z Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. J. Kusocińskiego w Łomiankach
  • Olga Sawczuk z Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. J. Kusocińskiego w Łomiankach
  • Patrycja Szczepańska z Publicznego Gimnazjum nr 18 im. kr. Stefana Batorego w Białymstoku
  • Cezary Wrzesiński z Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Aleksandrowie Łódzkim
  • Jarosław Majewski z Płocka
  • Małgorzata Gołąb z Płocka
  • Julia Madecka z Gimnazjum nr 4 im. Jana Kochanowskiego w Rybniku
  • Karolina Mazur z Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie
  • Oskar Kosta z Gimnazjum nr 19 im. gen. Leopolda Okulickiego w Zespole Szkół nr 15 w Częstochowie
  • Anna Głodek z III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wielkopolskim
  • Nikola Korzeniewska z Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Dzierżoniowie
  • Weronika Matyja z Publicznego Gimnazjum nr 4 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Bełchatowie
  • Dariusz Konowrocki z Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowie
  • Aleksandra Szumowska z Zespołu Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce
  • Filip Rejent z Zespołu Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce

Laureaci w kategorii GRUPA WOLONTARIACKA:

  • „Młodzieżowy Wolontariat” z Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
  • „Dzieci Dzieciom” z Gimnazjum Miejskiego im. Władysława Jagiełły w Leżajsku
  • Szkolne Koło Wolontariusza z III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wielkopolskim
  • Drużyna Harcerska 18 PDHS „TotuTotam” z Gimnazjum w Skórcu
  • Wolontariat na rzecz Podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci z VI Liceum Ogólnokształcacego w Rzeszowie
  • Wolontariat Szkolny z Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Pecnej
  • Theatr(i)um ReANIMAtion oraz EduCatOr z Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. K. Miarki w Pszczynie
  • Młodzieżowa Rada Miasta Racibórz
  • Szkolne Koło Wolontariatu z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zakliczynie
  • Koło Wolontariuszy „Pomocna dłoń” z Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Aleksandrowie Łódzkim
  • Klub Wolontariatu ” Miej serce” z Gimnazjum nr 5 im. Tadeusza Kościuszki w Pile
  • Wolontariusze z Gimnazjum nr 2 w Wodzisławiu Śląskim
  • AFIRMANCI z Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Raciborzu
  • Szkolne Koło PCK „Kropelka nadziei” z Publicznego Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Wolborzu
  • Szkolne Koło Wolontariatu – Aktywni Społecznie z Zespołu Szkół Nr 1 w Swarzędzu
  • Wolontariat Szkolny z II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Piotrkowie Trybunalskim
  • Klub Wolontariusza z XV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Łodzi
  • Szkolne Koło Wolontariusza z Zespołu Szkół nr 6 w Gorzowie Wlkp.
  • „Serce dla serca” z Zespołu Szkół w Jaszczurowej
  • Młodzieżowy Klub Wolontariatu „Na Przekór” z Zespołu Szkół nr 3 w Wołominie

Zwycięzcom Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *